Magnetický držiak pre smartfón do viečka predstavca 1 1/8 ” FIDLOCK

Kód: VB-0001B
1 hodnotenie
Značka: FIDLOCK
€31,60
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Magnetický držiak na telefón na bicykel FIDLOCK

Detailné informácie

Podrobný popis

Magneticko/vákuový držiak telefónu je možné nainštalovať priamo do viečka predstavca.
Držiak telefónu sa pripevní na hlavovú rúrku a ľahko sa zaistí svorkou pomocou ryhovanej skrutky, alebo pomocou imbusovej skrutky (vhodné opatrenia proti. krádeži!)
Magnetická časť sa dá z kolesa rýchlo odmontovať, v prípade, že držiak na telefón nepotrebujete, zatiaľ čo viečko, ktoré je najdôležitejšie pre uchytenie celého systému zostane stále priskrutkované ku kolesu a pripravené na ďalšie použitie.

Špecifikácia:
Držiak je určený pre inštaláciu do viečka predstavca
Vhodný pre  ;všetky 1 1/8 ” bezzávitové hlavové zloženie
Žiadne rušenie elektroniky, ani signálu telefónu
Kompatibilný so všetkými krytmi na smartfóny so systémom Fidlo ck VACUUM

VACUUM je patentovaný systém, pri ktorom sú zadný kryt na smartfón a držiak pripevnené k sebe silnými magnetmi a zaistené prísavkou, na ktorej sa vytvorí podtlak.

Súčasťou sady je :
Magnetický držiak do viečka predstavca
Špeciálne viečko do predstavca aj so skrutkou
Svorka vrátane špeciálnej ryhovanej a imbusovej skrutky, ktorá celý systém pripevní k viečku predstavca.

Sada neobsahuje kryt telefónu – kryty je nutné objednať zvlášť !Pri montáži Vákuového držiaka na riadidlá dbajte na to, aby táto pevne dosadala a prísavka ukazovala smerom nahor. Ak si nie ste istí pri montáži, požiadajte o radu svojho odborného predajcu. Pred jazdou sa oboznámte s manipuláciou s prídržným systémom VACUUM a skontrolujte jeho správnu funkciu. Uistite sa, že montáž bola vykonaná správne. K nadviazaniu spojenia medzi vákuovým držiakom a zadným krytom telefónu priblížte tieto časti k sebe na vzdialenosť cca 1-2 cm. Nechajte zadný kryt telefónu zaklapnúť do vákuového držiaka. Počujete „zvuk zaklapnutia“, akonáhle sa zadný kryt telefónu a vákuový držiak dotknú. Na uvoľnenie stlačte ovládaciu páčku na Vákuovom držiaku smerom dole. Pri stlačenej ovládacej páčke vyberte zadný kryt telefónu smerom nahor a potom nechajte ovládaciu páčku zaklapnúť späť do východiskovej polohy. Ak sú Vákuový držiak alebo zadný kryt telefónu znečistené, opláchnite ich čistou vodou.

Dodatočné parametre

Kategória: Držiaky a stojany na bicykle
Hmotnosť: 0.4 kg
Výrobca: FIDLOCK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: